PN-PT: 10.00 - 17.00 tel: 887 4444 22

Dieta pudełkowa - na czym polega, zalety, koszty

Dieta pudełkowa - na czym polega, zalety, koszty

Poznaj zalety inwestowania w zdrowie. Przedstawiamy na czym polega dieta pudełkowa i ile kosztuje.
Coraz bardziej popularna staje się dieta pudełkowa, czyli dieta cateringowa, polegająca na otrzymywaniu od wybranej firmy konkretnej ilości posiłków przygotowywanych na cały dzień i dostarczanych pod wskazany adres. Od czego pochodzi nazwa tej diety? Oczywiście od jedzenia, które jest umieszczane w specjalnych pudełkach. Dieta pudełkowa jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla zapracowanych i nie mających czasu osób, lub dla tych, którzy po prostu nie mają zdolności kulinarnych, a chcieliby zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów za pomocą zdrowych i zróżnicowanych dań.

Na czym polega dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa pomaga nie tylko zrzucić zbędne kilogramy i utrzymać swoją sylwetkę, ale także jest bardzo korzystna dla osób zapracowanych, nie mających czasu aby w sposób samodzielny przygotowywać dania i dla osób zmagających się z różnymi dolegliwościami w postaci nietolerancji pokarmowych czy też alergii. Zanim rozpoczniemy korzystanie z tego typu diety, najważniejszym krokiem jest wybór odpowiedniego cateringu dietetycznego, który zajmie się przygotowywaniem posiłków oraz konsultacja z dietetykiem, który pomoże nam wybrać najkorzystniejszą i najbardziej dopasowaną do naszych potrzeb dietę. Specjalista ustali na podstawie naszego wielu, płci, aktywności fizycznej oraz wykonywanej pracy, nasze dobowe zapotrzebowanie energetyczne i na określone składniki. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, posiłki będą dostarczane bezpośrednio pod wskazany adres, czyli np. domu lub też do pracy.

Jakie są zalety diety pudełkowej?

Dieta pudełkowa bez wątpienia cieszy się wieloma zaletami. Korzystając z takiego cateringu, mamy możliwość wypróbowania wielu zróżnicowanych  i modnych produktów, które są ze sobą łączone w naprawdę rozmaity sposób. Dzięki walorom smakowym i różnorodności, posiłki nie będą monotonne i będą zachwycać nas swoją jakością i atrakcyjnością. Dieta pudełkowa jest przede wszystkim bardzo wygodną formą żywienia, która pozwala nam zaoszczędzić czas. Nie musimy specjalnie chodzić do marketów, robić zakupów i przygotowywać dań na cały dzień. O wszystko zadba wybrany catering dietetyczny. Ogromną zaletą diety pudełkowej jest także to, że jest ona dopasowana do naszych potrzeb.

Jakie są koszty diety pudełkowej?

Podstawowym i pierwszym pytaniem, które powinniśmy sobie zadać przed umówieniem się na spotkanie z wybranym cateringiem dietetycznym jest to, czy stać nas na taką ofertę cateringową. Koszt jednego dziennego zestawu, uzależniony jest przede wszystkim od rodzaju diety, od jej kaloryczności i od czasu trwania. Kwoty, jakie musimy zapłacić za jeden dzień diety, która składa się z 5 posiłków, wahają się w przedziale od 38,00 zł do 58,00 zł. Suma, jaką wydamy na dietę pudełkową, jest także związana z tym, jaki wariant diety wybierzemy. Najlepszym rozwiązaniem jest konsultacja telefoniczna i śledzenie na bieżąco ofert konkretnych cateringów dietetycznych. Oferty bardzo często są urozmaicane promocjami i rabatami.
powrót

KONTAKT

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.